Angielski gigant próbuje pozyskać Neymara?

L'Equipe informuje, że Pep Guardiola zadzwonił do Neymara, aby poznać intencje Brazylijczyka w sprawie letniego okienka transferowego. Francuscy dziennikarze dodają jednak, że szanse transferu gwiazdy PSG do Manchesteru City nie są zbyt duże.

Neymar
IMAGO / Glenn Gervot Na zdjęciu: Neymar
  • Neymar jest łączony z odejściem z PSG
  • Brazylijczyk jest łączony z kilkoma klubami Premier League
  • Do napastnika dzwonił Pep Guardiola, który chciał poznać wolę piłkarza

Neymar trafi latem do Premier League?

W ostatnim czasie pojawiają się różne spekulacje na temat przyszłości Neymara. Między innymi pojawiły się doniesienia, że gwiazdor PSG może odejść z klubu, a Manchester United był wymieniany jako jeden z kilku potencjalnych kierunków dla napastnika.

Tymczasem okazuje się, że sytuację wokół Neymara chciał sprawdzić również Pep Guardiola, który zadzwonił do Brazylijczyka, aby poznać jego intencje w sprawie letniego okienka transferowego.

Takie informacje przekazują dziennikarze L’Equipe, którzy jednocześnie dodają, że obecnie szanse na transfer Neymara do Manchesteru City są bardzo niskie.

Brytyjskie media uważają natomiast, że możliwość sprowadzenia go do jednego z drużyn Premier League jest realna. Oprócz Czerwonych Diabłów, Brazylijczyk jest również wymieniany w gronie kandydatów do wzmocnienia Chelsea czy Newcastle United.

Komentarze