Nieudane wypożyczenie perełki Chelsea. The Blues szukają rozwiązania

Andrey Santos na wypożyczeniu w Nottingham Forest pierwotnie miał przebywać do końca sezonu 2023/2024. Chelsea jednak rozważa skrócenie pobytu w tym klubie 19-latka, który w koszulce ekipy Tricky Trees rozegrał tylko dwa mecze - donosi Evening Standard.

Andrey Santos
Obserwuj nas w
IMAGO / NurPhoto Na zdjęciu: Andrey Santos
  • Andrey Santos nie otrzymuje zbyt wielu szans w Nottingham Forest
  • To sprawia, że Chelsea myśli o skróceniu jego wypożyczenia
  • 19-latek zimą mógłby przejść do innego zespołu

Andrey Santos opuści Nottingham? Chelsea zmartwiona jego sytuacją

Andrey Santos w letnim okienku transferowym został wypożyczony z Chelsea do Nottingham Forest. Włodarze The Blues mieli nadzieję, że defensywny pomocnik w zespole Tricky Trees zbierze cenne doświadczenie na boiskach Premier League.

Nic bardziej mylnego – Brazylijczyk w koszulce drużyny prowadzonej przez Steve’a Coopera rozegrał łącznie tylko dwa spotkania we wszystkich rozgrywkach, a w angielskiej ekstraklasie na murawie spędził zaledwie siedem minut.

Sytuacja bardzo utalentowanego zawodnika martwi władze Chelsea. Według “Evening Standard” londyńczycy rozważają skrócenie pobytu 19-latka w Nottingham Forest, a mają taką możliwość do końca roku kalendarzowego. Andrey Santos najprawdopodobniej od razu powędrowałby na wypożyczenie do innego klubu.

POLECAMY TAKŻE

Komentarze