Ambitne plany Man Utd na zimowe okienko. Nawet cztery transfery

Manchester United ma bardzo ambitne plany na zimowe okienko. W grę wchodzą nawet cztery transfery, których domaga się Erik ten Hag.

Manchester United
Obserwuj nas w
fot. Imago/Nick Potts Na zdjęciu: Manchester United
  • Manchester United nie spisuje się na miarę oczekiwań
  • Erik ten Hag jest rozczarowany obecną sytuacją kadrową drużyny
  • Zimą Holender chciałby przeprowadzić nawet cztery transfery

Man Utd chce się poważnie wzmocnić

Erik ten Hag nie jest zadowolony z obecnej sytuacji kadrowej Manchesteru United. Na kilku pozycjach brakuje mu głębi, a letnie nabytki głównie rozczarowują. Drużynę trapią również problemy zdrowotne wielu zawodników, co przekłada się na mizerne wyniki i słabą atmosferę wokół klubu.

Holender przedstawił już swoim przełożonym plan na zimowe okienko transferowe. Domaga się poważnych wzmocnień, licząc przy tym nawet na czterech nowych zawodników. Menedżer chciałby wzmocnić defensywę, środek pola oraz atak.

Na Old Trafford w styczniu miałby trafić nowy środkowy obrońca, który docelowo zastąpi Raphaela Varane’a i stanie się nowym liderem tej formacji. Media nieustannie łączą z Czerwonymi Diabłami Jeana-Claira Todibo i Antonio Silvę. Przeciętnie wygląda także sytuacja w drugiej linii, gdzie większość zawodników jest pod formą. Ten Hag chciałby do środka pola nawet dwa nowe nazwiska.

Manchester United chce zareagować ponadto na możliwe odejście Anthony’ego Martiala i fatalną formę strzelecką Marcusa Rashforda. Aby odciążyć Rasmusa Hojlunda, planuje się pozyskać jeszcze jednego napastnika, który mógłby rywalizować z nim o miejsce w składzie lub grać u jego boku.

Manchester United zakończy sezon Premier League w TOP4?

Tak 44%
Nie 53%
Nie mam zdania 3%
502+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Tak
  • Nie
  • Nie mam zdania

Zobacz również: FC Barcelona pozbędzie się balastu? Zainteresowanie z lig egzotycznych

Komentarze