“Aguero w Man Utd to w 100 procentach fake news”

Sergio Aguero
Sergio Aguero fot. PressFocus

Sergio Aguero od momentu, gdy stało się jasne, że po sezonie rozstanie się z Manchesterem City, został natychmiast łączony z różnymi klubami. Tymczasem ciekawe doniesienia na temat Argentyńczyka wskazał znany dziennikarz Fabrizio Romano.

Kończy się pewna era w karierze 32-latka

Sergo Aguero w trakcie trwającego sezonu wystąpił łącznie w 14 spotkaniach, w których strzelił trzy gole. Na placu gry spędził zaledwie 454 minuty. Godne uwagi jest to, że 97-krotny reprezentant Argentyny tylko w starciu przeciwko Fulham zaliczył pełne spotkanie. Nie może zatem dziwić, że pewien etap w życiu zawodnika powoli dobiega końca. Latem zmieni pracodawcę.

W kontekście przyszłości piłkarza wymieniano już takie kluby jak: FC Barcelona, Chelsea, Juventus, Paris Saint-Germain, czy Manchester United. W zdecydowanym tonie te spekulacje zrównał z ziemią zwykle dobrze poinformowany włoski dziennikarz.

Mnóstwo doniesień, mało w nich prawdy

Fabrizio Romano dał do zrozumienia, że nie ma tematu dołączenia Aguero do ekipy z Old Trafford. Inne cele mają też przedstawiciele The Blues, czy Starej Damy. W kontekście Juve ostatnio dużo mówi się między innymi o Arkadiuszu Miliku.

Innym klubem, który w trakcie najbliższego okna transferowego mógłby skusić się na pozyskanie argentyńskiego snajpera, jest Barca. Wygląda jednak na to, że priorytetem u sterników ekipy z Camp Nou jest pozyskanie Memphisa Depaya, o czym Fabrizio Romano w swoim wpisie na Twitterze także wspomniał.

Aguero do Man City dołączył w lipcu 2011 roku. Od tamtej pory wystąpił łącznie w 384 spotkaniach The Citizens, w których zdobył 257 bramek.

Komentarze

Comments 2 comments