Jose Mournho
Jose Mournho fot. Grzegorz Wajda

Zanetti: Plotki na temat Mourinho to brak szacunku do Spallettiego

Cały czas nie wiadomo, jaki los spotka latem Jose Mourinho. Jeden ze scenariuszów zakłada, że Portugalczyk może wrócić do Interu Mediolan. Na ten temat wypowiedział się ostatnio wiceprezes mediolańskiego klubu w osobie Javiera Zanettiego.

Czytaj dalej…

– Zawsze miło byłoby zobaczyć Mourinho z powrotem. Inter z tym trenerem przeżywał niezapomniane chwile. Powrót kogoś takiego do klubu to byłaby przyjemność – mówił sternik Nerazzurrich w rozmowie ze Sky Sport Italia.

– Czy to właściwy moment, aby Mourinho wrócił do Interu? Nie chciałbym się wypowiadać na ten temat, bo to nie fair względem Luciano Spallettiego i brak szacunku do naszego trenera – zaznaczył Zanetti.

– Do końca sezonu jest jeszcze 10 meczów i później będziemy myśleć, co dalej. Naszym celem jest wywalczenie przepustki do gry w Lidze Mistrzów i na tym się skupiamy – skwitował Argentyńczyk.

Przypomnijmy, że Inter w niedzielny wieczór przegrał z Lazio Rzym. Aktualnie mediolańczycy plasują się na trzeciej pozycji w tabeli Serie A, tracąc 10 “oczek” do drugiego SSC Napoli.


Komentarze