Zalewski błysnął w Serie A, świetny gol reprezentanta Polski [WIDEO]

Nicola Zalewski zaliczył w niedzielnym meczu 38. kolejki Serie A swoje drugie trafienie w sezonie. Reprezentant Polski popisał się uderzeniem, po którym Giallorossi doprowadzili do wyrównania.

Nicola Zalewski
  • W ostatnim meczu ligowym w Serie A w sezonie 2022/2023 bramkę zdobył Nicola Zalewski
  • Reprezentant Polski trafił do siatki w 43. minucie spotkania
  • Dzięki 21-latkowi drużyna z Rzymu do przerwy remisowała (1:1)

Zalewski z centrostrzałem

Nicola Zalewski przed zgrupowanie reprezentacji Polski zaprezentował się z dobrej strony. Pomocnik AS Roma skierował piłkę do siatki w niedzielnym starciu przeciwko Spezii Calcio.

21-letni zawodnik doprowadził do wyrównania w niedzielnym starciu, zdobywając bramkę tuż przed przerwą. Zalewski może pochwalić się dwoma golami w sezonie 2022/2023.

11-krotny reprezentant Polski to wychowanek AS Roma. Jak dotąd rozegrał w ekipie z Rzymu łącznie 73 spotkaniach, notując w nich dwa trafienia. Ponadto na koncie Zalewskiego są cztery asysty.

Rzymianie ostatecznie wygrali niedzielne starcie ze Spezią Calcio (2:1). Decydującego golaRomy strzelił Paulo Dybala, wykorzystując rzut karny. Dzięki temu trafieniu Giallorossi zapewnili sobie awans do Ligi Europy. W szeregach gości zagrał trzech Polaków. Cały mecz rozegrali Przemysław Wiśniewski i Arkadiusz Reca. Tymczasem do 86 minuty gra Szymon żurkowski. U gospodarzy Zalewski wystąpił w całym spotkaniu.