Hit dla Milanu, Atalanta i Inter z kompletem

Romelu Lukaku

Atalanta BC wygrała w pierwszym niedzielnym spotkaniu w ramach 24. kolejki Serie A z Samdorią 2:1 (1:0). Całe zawody w szeregach gospodarzy zaliczył Bartosz Bereszyński. Na boisku od pierwszej minuty oglądaliśmy również Bartłomieja Drągowskiego, którego Fiorentina uległa 0:1 Udinese. Po ponad czterech miesiącach zwyciężyło Cagliari (2:0 z Crotone). Na czele stawki utrzymał się Inter, który nie dał szans Genoi (3:0). Na deser AC Milan w hicie w kolejki pokonał 2:1 AS Romę.

Bereszyński na tarczy, Atalanta zmniejsza dystans do czołówki

Atalanta BC pokonała Sampdorię w pierwszym niedzielnym spotkaniu 24. kolejki Serie A. Ekipa z Bergamo wygrała 2:0, notując trzynaste zwycięstwo w sezonie. W szeregach genueńczyków całe spotkanie rozegrał Bartosz Bereszyński.

Pełna relacja z meczu >

Inter odjeżdża rywalom

Inter do starcia z Genoą przystępował po wygranych derbach Mediolanu. Spotkanie na San Siro ponownie zakończyło się rezultatem 3:0, ponieważ podopieczni Antonio Conte zagrali bardzo dobrze i mogli cieszyć się z kompletu punktów.

Pełna relacja z meczu>

Mecz z sześć punktów bez Polaków

W spotkaniu Crotone kontra Cagliari nie oglądaliśmy Polaków, ponieważ Arkadiusz Reca i Sebastian Walukiewicz usiedli na ławce rezerwowych. W pierwszej połowie obie drużyny były aktywne, ale nieskuteczne. Po przerwie zobaczyliśmy dwa gole, oba w wykonaniu gości, którzy triumfowali 2:0 i przerwali serię 16 meczów bez zwycięstwa.

Pełna relacja z meczu

Emocje do końca

W pierwszej połowie na Dacia Arena stroną przeważającą była Fiorentina, która raziła nieskutecznością. Po przerwie Udinese zagrało lepiej i wykazało się większą determinacją. Cztery minuty przed końcem regulaminowego czasu gry gospodarze dopięli swego i wygrali 1:0.

Bez niespodzianki

Bez niespodzianki obeszło się w pojedynku Napoli – Benevento Calcio. Mecz toczył się pod dyktando gospodarzy, którzy zasłużenie wygrali 2:0. Do siatki rywali w tym meczu trafił między innymi Piotr Zielińskiego, ale gol polskiego pomocnika nie został uznany z powodu spalonego.

Pełna relacja z meczu >>

Hit dla Milanu

Na zakończenie 24. kolejki Serie A AC Milan stanął na wysokości zadania i sięgnął po trzy punkty w wyjazdowym meczu z AS Roma. Dla Rossonerich to powrót do wygrywania po dwóch z rzędu porażkach. Kibice drużyny z San Siro niewątpliwie mogą być zadowoleni z jej postawy w spotkaniu na Stadio Olimpico.