Salernitana ma już kandydata, który zastąpi Sousę

Paulo Sousa w tym sezonie radzi sobie zdecydowanie gorzej niż w poprzednich rozgrywkach i niedługo może pożegnać się z posadą. Salernitana już wytypowała kandydata, który zastąpi Portugalczyka. Gianluca Di Marzio twierdzi, że będzie to Filippo Inzaghi.

Paulo Sousa
Obserwuj nas w
IMAGO / Insidefoto Na zdjęciu: Paulo Sousa
  • Paulo Sousa jest bliski pożegnania się z posadą trenera Salernitany
  • Jeszcze dzisiaj Granata ma podjąć decyzję ws. Portugalczyka
  • Byłego selekcjonera reprezentacji Polski może zastąpić Filippo Inzaghi

Sousa może zostać zastąpiony przez legendarnego napastnika

Paulo Sousa ma za sobą już 25 spotkań jako trener Salernitany, w tym 24 w Serie A. O ile jeszcze w poprzednim sezonie Portugalczyk mógł pochwalić się obiecującym bilansem (tylko trzy porażki w 16 meczach, łącznie 21 punktów), o tyle w obecnych rozgrywkach jego drużyna prezentuje się katastrofalnie.

Ekipa z Kampanii w ośmiu kolejkach włoskiej ekstraklasy zdobyła tylko trzy punkty i jeszcze nie wygrała ani jednego pojedynku. To znacznie obniżyło notowania byłego selekcjonera reprezentacji Polski, który od jakiegoś czasu jest łączony z rozstaniem ze Stadio Arechi.

Kto może zastąpić Sousę? Gianluca Di Marzio uważa, że Salernitana liczy na angaż Filippo Inzaghiego. który ostatnio pracował w Regginie. Oczywiście Włoch zostanie zatrudniony dopiero wtedy, gdy dotychczasowy trener otrzyma wypowiedzenie, o czym prawdopodobnie przekonamy się już dzisiaj.

Komentarze