Rabiot zdecydował o przyszłości. Media nie mają wątpliwości

Włoskie media donoszą, że pomocnik Juventusu i reprezentant Francji Adrien Rabiot jest gotowy przedłużyć swój pobyt w Turynie i prawdopodobnie w nadchodzących tygodniach pojawi się oficjalny komunikat w sprawie przedłużenia kontraktu.

Adrien Rabiot
Obserwuj nas w
IMAGO / Buzzi Na zdjęciu: Adrien Rabiot
  • Rabiot pozostanie w Juventusie na kolejny sezon
  • Media przewidują, że Francuz przedłuży umowę o rok
  • Pomocnik już zdecydował w sprawie przyszłości

Rabiot chce zostać w Juventusie

Kontrakt Adriena Rabiota z Juventusem wygasa wraz z końcem sezonu 2023/2024. Pomocnik w poprzedniej kampanii przedłużył umowę ze Starą Damą o rok mimo, że nie narzekał na brak ofert z innych klubów.

Rabiot zarabia obecnie 7 mln euro rocznie i pomimo dużego zainteresowania ze strony klubów Premier League możliwe jest, że podpisze kontrakt na kolejny rok z taką samą pensją. Według La Gazzetta dello Sport głównym powodem jego chęci pozostania są wspaniałe relacje z trenerem Maxem Allegrim. W ostatnim czasie Francuz jest kluczowym zawodnikiem BIanconerich i ostoją środka pola.

Tak naprawdę Allegri był jednym z głównych powodów, dla których Rabiot w ogóle chciał podpisać kontrakt z Juventusem już w 2019 roku, jednak trener opuścił klub pod koniec sezonu 2018-19, zanim obaj mieli szansę pracować razem.

Zobacz również: Inter zdradza szczegóły ws. nowego kontraktu Lautaro Martineza

Komentarze