Pato chce wrócić do Włoch

FC Nantes
Obserwuj nas w
Na zdjęciu: FC Nantes

Napastnik Sao Paulo, Alexandre Pato ma podobno chcieć powrócić do włoskiej ekstraklasy. Według doniesień Corriere dello Sport napastnik miał oferować swoją osobę Interowi Mediolan.

Czytaj dalej…

We wrześniu Pato skończy 26 lat i obecnie jest na wypożyczeniu z Corinthians do Sao Paulo do końca 2015 roku. Piłkarz może zdecydować się jednak zerwać umowę wcześniej, gdyż klub nie wywiązuje się z umowy i od miesięcy zalega z pieniędzmi za prawo do wizerunku napastnika.

Według Corriere dello Sport Pato miał zgłosić się do osób związanych z Interem z zapytaniem, czy nie znalazłoby się dla niego miejsce w drużynie nerazzurrich. Do nowego klubu przeszedłby jako wolny zawodnik, więc kosztowałby mediolańczyków tylko prowizję za transfer plus pensję. Nie od dziś wiadomo, że fanem talentu Brazylijczyka jest obecny trener Interu, Roberto Mancini.

Pato jest najbardziej znany na Półwyspie Apenińskim ze swojego pobytu w Milanie w latach 2007-2013. Wróżono mu ogromną karierę, w której rozwoju wymiernie przeszkodziły jednak liczne kontuzje.

Komentarze