Juventus spokojny w sprawie zawieszenia Pogby

Cristiano Giuntoli przy okazji meczu Juventusu z Lazio został zapytany o zawieszenie Paula Pogby. Dyrektor Starej Damy przyznaje, że w klub w spokoju czeka na ostateczne rozstrzygnięcie tej kwestii.

Paul Pogba
IMAGO / ABACAPRESS Na zdjęciu: Paul Pogba
  • Pogba został tymczasowo zaiweszony
  • Francuz otrzymał pozytywny wynik testu antydopingowego
  • Juventus może zdecydować się rozwiązać kontrakt z pomocnikiem

Juventus czeka na ostateczny werdykt

Paul Pogba kilka dni temu został zawieszony po tym, jak kontrola antydopingowa wykazała nadmierną ilość testosteronu w jego organizmie. Badanie miało miejsce po meczu Juventusu z Udinese, w którym Francuz był tylko rezerwowym.

Teraz pomocnik czeka na kontranalizę. Miał ona się odbyć jeszcze we wrześniu, ale najprawdopodobniej zostanie przełożona na początek października. Do czasu jej wyniku Pogba pozostaje tymczasowo zawieszony.

– Czekamy na ostateczny wynik tej historii i wtedy podejmiemy decyzję z agentem zawodnika – krótko odpowiedział dyrektor Juventusu Cristiano Giuntoli.

Jeśli wynik ponownie okaże się pozytywny, Juventus być może zdecyduje się na rozwiązanie kontraktu z zawodnikiem, ale jest to jedna z opcji, o czym donosi między innymi Fabrizio Romano. W tym momencie trudno przewidzieć ostateczny finał tej sprawy.

Zobacz również: Kibice United wściekli na Ten Haga. Trener odpowiada

Komentarze