Higuain znów na ustach wszystkich

Gonzalo Higuain

Juventus FC pokonał AC Milan 1:0 w środowym starciu o Superpuchar Włoch, sięgając po raz ósmy w historii po to trofeum. Tymczasem po zakończeniu spotkania operator telewizyjny w trakcie transmisji meczu kolejny raz w tym sezonie uchwycił sfrustrowanego Gonzalo Higuaina, który miał dużo pretensji do sędziego zawodów o to, że nie reagował na sytuacje, gdy ten był faulowany.

Argentyńczyk jest wypożyczony do mediolańskiej ekipy z Juve. W boju przeciwko swojemu macierzystemu klubowi Higuain pojawił się na boisku w 71. minucie. Trzy minuty po wejściu piłkarza z placu gry musiał zejść Franck Kessie, który został ukarany czerwoną kartką za faul na Emre Canie.

“Pipita” mógł zaprezentować się z dobrej strony w środowym boju, ale w pewnym momencie był ewidentnie faulowany przez Paulo Dybalę, co wzburzyło Argentyńczyka.

Ostatecznie zawodnik podał sobie rękę z Dybalą, więc mowy o konflikcie między oboma piłkarzami raczej nie ma.

Argentyński napastnik po zakończeniu meczu wyróżnił się tym, że wylewał swoje żale w kierunku Luki Bantiego. W końcu uspokoić zawodnika starali się Pepe Reina, Leonardo Bonucci, czy Douglas Costa.