Serie A
Serie A

Fonseca: Priorytetem środkowy obrońca

Szkoleniowiec AS Romy w osobie Paulo Fonseki w trakcie jednej ze swoich ostatnich wypowiedzi dla mediów zapewniał, że Edin Dzeko koncentruje się na pracy na rzeczy stołecznej ekipy, mimo że Bośniak przez media łączony jest z transferem do Interu Mediolan. Ponadto opiekun Wilków przekonywał, że priorytetem jest pozyskanie środkowego obrońcy przez Romę.

Czytaj dalej…

– Dzeko jest tutaj z nami, jest naszym zawodnikiem. Mogę powiedzieć, że pracował bardzo dobrze i nie widziałem żadnych oznak sugerujących, że jest myślami w innym miejscu – powiedział trener Giallorossich na konferencji prasowej cytowanej przez Football Italia.

– W tej chwili brakuje nam jednak środkowego obrońcy. Mamy dwóch napastników, Dzeko i Patrika Schicka, więc priorytetem na rynku transferowym musi być podpisanie środkowego defensora – dodał Fonseca.

– Nie jestem jeszcze w pełni zadowolony z wyników zespołu, ale jesteśmy na wczesnym etapie okresu przygotowawczego. Widziałem dzisiaj agresywne podejście, nawet jeśli zbyt łatwo straciliśmy piłkę – ocenił postawę swoich piłkarzy szkoleniowiec rzymian, którzy wygrali wczoraj swój mecz kontrolny z AC Perugią 3:1.

– W drugiej połowie byliśmy bardziej zgodni z tym, czego szukałem. To proces, który nigdy się nie skończy, ponieważ wiele rzeczy wymaga poprawy  – uzupełnił Portugalczyk.

Dodajmy, że Roma zmagania w Serie A zacznie 25 sierpnia od potyczki z Genoą CFC na swoim stadionie.


Komentarze