Dybala podekscytowany perspektywą pracy z Mourinho. “To będzie zaszczyt”

Paulo Dybala
fot. PressFocus Na zdjęciu: Paulo Dybala

Paulo Dybala, związał swoją przyszłość z AS Romą. Argentyńczyk związał się z klubem z Rzymu kontraktem na trzy lata. W rozmowie z oficjalną stroną internetową klubu zawodnik podzielił się swoimi wrażeniami po parafowaniu umowy.

  • Zakończyła się saga transferowa z udziałem Paulo Dybali
  • Argentyński napastnik nie ukrywa radości z powodu dołączenia do ekipy z Rzymu
  • Z rzymianami zawodnik związał się kontraktem na trzy sezony

Dybala ma być kluczową postacią Romy

Paulo Dybala, stosunkowo długo szukał nowego pracodawcy po wygaśnięciu kontraktu z Juventusem. Długo wszystko wskazywało na to, że La Joya zasili szeregi Interu Mediolan. Ostatecznie piłkarz zdecydował się na dołączenie do Romy, gdzie trafi pod skrzydła Jose Mourinho.

– Dni poprzedzające podpisanie kontraktu były dla mnie niezwykle emocjonalne. O wszystkim zadecydowała szybkość i determinacja, jaką wykazali władze Romy, pragnąc mnie pozyskać – powiedział Dybala cytowany przez ASRoma.com.

Zobacz także:

– Przechodzę do drużyny, która rośnie w siłę. Klub kładzie solidne fundamenty na przyszłość, a praca z Jose Mourinho to zaszczyt – kontynuował Argentyńczyk.

– Jako rywal Romy zawsze podziwiałem atmosferę stwarzaną przez kibiców tej ekipy. Nie mogę się doczekać, gdy się przywitam z fanami – mówił piłkarz.

W nowym zespole Dybala będzie grał z numerem 21. na koszulce. Roma nowy sezon ligowy zacznie w drugi weekend sierpnia. W pierwszym meczu nowej kampanii Giallorossi zmierzą się na wyjeździe z Salernitaną.

Czytaj więcej: Rzym wita nową gwiazdę! Dybala oficjalnie w Romie!

Komentarze