Mistrz świata dobrze czuje się w Juventusie, trwają rozmowy nt. nowej umowy

Angel Di Maria w ostatnich tygodniach jest największą gwiazdą Juventusu. Argentyńczyk, który zapewnił Bianconerim zwycięstwo nad Freiburgiem, po spotkaniu w ramach 1/8 finału Ligi Europy wypowiedział się o swojej przyszłości.

Angel Di Maria
PressFocus Na zdjęciu: Angel Di Maria
  • Angel Di Maria odgrywa kluczową rolę w Juventusie
  • Umowa skrzydłowego wygasa już 30 czerwca 2023 roku
  • Stara Dama chciałaby związać się z nim na dłużej

Di Maria przedłuży kontrakt z Juve?

Juventus wygrał 1:0 z Freiburgiem w pierwszym spotkaniu 1/8 finału Ligi Europy. Decydującego gola dla zespołu prowadzonego przez Massimiliano Allegriego znowu zdobył Angel Di Maria, który w ostatnim czasie przeżywa drugą młodość. Bianconeri zrobią wszystko, aby zatrzymać skrzydłowego na dłużej.

Angel Di Maria wypowiedział się na temat swojej przyszłości i ewentualnym przedłużeniu kontraktu ze Starą Damą. – Rozmawiamy na ten temat z Juventusem. Świetnie czuję się w Turynie. Odczuwam sympatię, którą ludzie mi okazują. Oni są szczęśliwi i ja jestem szczęśliwy, a to jest ważne – powiedział Argentyńczyk, który na mundialu w Katarze został mistrzem świata.

129-krotny reprezentant Albicelestes z powodzeniem występuje w barwach Starej Damy od lipca 2022 roku, kiedy to trafił na Allianz Stadium za darmo po tym, jak wygasła jego umowa z PSG.

Angel Di Maria w 24 meczach tego sezonu strzelił 8 bramek i zanotował 7 asyst. Fachowy portal “Transfermarkt” wycenia doświadczonego zawodnika na 10 milionów euro.

  • Czytaj więcej:
Różnica klas w Turynie. Lider prowadzi Juventus do ćwierćfinału
Piłkarze Juventusu

Juventus wykonał pierwszy krok ku 1/4 finału Na drodze Juventusu w 1/8 finału Ligi Europy stanął Freiburg, czyli piąty zespół w tabeli Bundesligi. Na murawie kompletnie nie było jednak widać, że niemiecka ekipa osiąga tak dobre wyniki na krajowym podwórku. Do przerwy nie potrafiła ona nawet oddać strzału. Z kolei turyńczycy aż 11 razy spróbowali

Czytaj dalej…

Komentarze