Co z umową Kwaracchelii? “Tylko jeżeli on uzna to za stosowne”

Chwicza Kwaracchelia ma za sobą znakomity pierwszy sezon w Serie A. Dyspozycja Gruzina doprowadziła do rozmów na temat przedłużenia kontraktu i zwiększenia zarobków. Najpierw na ten temat wypowiedziało się Napoli, teraz sprawę skomentował agent piłkarza.

Chwicza Kwaracchelia (Napoli)
IMAGO / Marco Canoniero Na zdjęciu: Chwicza Kwaracchelia (Napoli)
  • Chwicza Kwaracchelia jest związany z Napoli kontraktem ważnym do 30 czerwca 2027 roku
  • Włoskie media spekulowały o bliskiej finalizacji rozmów na temat przedłużenia tej umowy
  • Do całej sprawy najpierw odniósł się klub, a teraz zrobił to agent piłkarza

Napoli. Agent Kwaracchelii gotowy rozmawiać

Chwicza Kwaracchelia został zawodnikiem Napoli w lecie 2022 roku. Do tej pory reprezentant Gruzji rozegrał 45 spotkań w koszulce Partenopeich, strzelił 14 goli i zanotował 18 asyst. Jego kontrakt z ekipą mistrza Włoch obowiązuje do 30 czerwca 2027 roku.

Znakomity premierowy sezon 22-latka wywołał dyskusje na temat przedłużenia jego umowy i tym samym poprawy warunków finansowych. 5 września do całej sprawę odniosło się… Napoli, które zanegowało jakiekolwiek rozmowy między obiema stronami.

Teraz sprawę w rozmowie z CN24 skomentował Mamuka Jugeli, a więc agent piłkarza:

– Nie mamy żądnych problemów z Napoli i Aurelio De Laurentiisem, który jest fantastyczną osobą. Jesteśmy tu bardzo szczęśliwi. Nie rozmawiamy o przedłużeniu umowy, bo już jesteśmy zadowoleni. Natomiast jesteśmy gotowi rozpocząć negocjacje, jeśli De Laurentiis uzna to za stosowne.

Komentarze