Bonucci przerywa milczenie. “To było upokorzenie”

Leonardo Bonucci został wypchnięty z kadry Juventusu tego lata. Doświadczony obrońca zasilił szeregi Unionu Berlin. Teraz w rozmowie z Sportmediaset wyraził ogromny żal wobec Starej Damy.

Leonardo Bonucci
IMAGO / Luciano Lima Na zdjęciu: Leonardo Bonucci
  • Leonardo Bonucci został skreślony przez Juventus tego lata
  • Doświadczony obrońca przeniósł się do Unionu Berlin
  • Teraz zdecydował się wyrazić głęboki żal wobec Starej Damy

Bonucci ma żal do Juventusu. Mówi o upokorzeniu

Juventus zdecydował się odstawić Leonardo Bonucciego na boczny tor. Klub przeprowadza wymianę pokoleniową, opierając się na bardziej perspektywicznych graczach. W rezultacie doświadczony obrońca przeniósł się do Unionu Berlin. Podczas rozmowy z serwisem Sportmediaset wyraził głęboki żal.

– To nieprawda, że ​​w październiku 2022 i lutym 2023 roku informowano mnie o chęci zakończenia związku po zakończeniu sezonu. Poczułem coś, czytając to w gazetach, aż do 13 lipca, kiedy Giuntoli i Manna przyszli do mnie do domu i poinformowali mnie, że nie będę już częścią składu Juventusu i że moja obecność na boisku utrudni rozwój drużyny – powiedział Bonucci.

– To było upokorzenie, którego doświadczyłem po ponad 500 meczach w czerni i bieli. Doceniam solidarność wielu zawodników, także obecnych, z Juventusu i innych drużyn. Wszyscy wyrazili współczucie dla lekceważącego zachowania – dodał.

Zobacz również: Były podopieczny krytycznie o kandydaturze Probierza. “Bądźmy poważni”

Komentarze