Paulo Dybala odniósł się do plotek. Stanowcza deklaracja napastnika

Paulo Dybala znajduje się na celowniku wielu klubów, a najmocniej na pozyskanie Argentyńczyka naciska Chelsea. Napastnik w rozmowie z portalem laroma24.it zapewnił jednak, że aktualnie czuje się szczęśliwy i chce zostać w AS Romie.

Paulo Dybala
Obserwuj nas w
Imago/Domenico Cippitelli Na zdjęciu: Paulo Dybala
  • Klauzula odstępnego Paulo Dybali w AS Romie dla zagranicznych klubów wynosi zaledwie 12 milionów euro
  • Argentyńczyk znalazł się na celowniku klubów takich jak Chelsea, Manchester United, czy Tottenham
  • Napastnik zarzeka się, że czuje się szczęśliwy w Rzymie i nie planuje odchodzić

Romie uda się zatrzymać Dybalę?

Niska klauzula odstępnego przyciąga do Paulo Dybali wiele topowych klubów, które chciałyby mieć go w swoich szeregach. Argentyńczyk mógłby opuścić szeregi AS Romy już za 12 milionów euro. W ostatnich dniach działania mające na celu pozyskanie go zintensyfikowała Chelsea. Mauricio Pochettino chciałby współpracować z rodakiem.

Oprócz The Blues Dybala znalazł się również na celowniku Manchesteru United i Tottenhamu Hotspur. Konkretne oferty na ten moment jednak nie nadeszły. Sam zawodnik zapytany o swoją przyszłość odparł, że czuje się szczęśliwy w ekipie Wilków

– Jestem szczęśliwy w AS Romie. Czy tutaj zostanę? Tak, jutro zaczynamy wspólny trening – odparł w rozmowie z portalem LaRoma24.it.

Deklaracja zawodnika nie przekonała jednak zbytnio włoskich dziennikarze. Ci uważają, że po sezonie spędzonym w Rzymie Argentyńczyk ponownie zmieni barwy.

Czytaj dalej: Youssef En-Nesyri na celowniku włoskiego giganta

Komentarze