Poznaliśmy nowego selekcjonera reprezentacji Niemiec

Niemiecka federacja oficjalnie poinformowała o zatrudnieniu Juliana Nagelsmanna na stanowisku selekcjonera tamtejszej reprezentacji. 36-latek podpisał dziesięciomiesięczną umowę, która będzie ważna do końca EURO 2024. Ex-trener Bayernu Monachium zastąpił zwolnionego Hansiego Flicka.

Julian Nagelsmann
Obserwuj nas w
IMAGO / MIS / Bildmontage Na zdjęciu: Julian Nagelsmann
  • Niemiecka federacja ogłosiła nazwisko nowego selekcjonera
  • Miejsce zwolnionego Hansiego Flicka zajął Julian Nagelsmann
  • Celem 36-latka będzie jak najlepsze przygotowanie Die Mannschaft do EURO 2024

Julian Nagelsmann nowym selekcjonerem reprezentacji Niemiec

Niemiecka federacja za pośrednictwem mediów społecznościowych ogłosiła nazwisko nowego selekcjonera tamtejszej reprezentacji. Zgodnie z przewidywaniami Die Mannschaft objął Julian Nagelsmann, który na tym stanowisku zastąpił Hansiego Flicka.

Przypomnijmy, że dotychczasowy opiekun naszych zachodnich sąsiadów został zwolniony po fatalnych wynikach drużyny narodowej pod jego wodzą w meczach towarzyskich. Warto nadmienić, że reprezentacja Niemiec nie gra w eliminacjach do Mistrzostw Europy 2024, których będzie gospodarzem.

Fakt, że Julian Nagelsmann przejął kadrę oznacza, iż Bayern Monachium nie musi dłużej płacić pensji 36-latkowi, który do tej pory widniał na liście płac mistrza Bundesligi po tym, jak podziękowano mu za współpracę.

Komentarze