“Ludzie buczący na drużynę narodową są bezmózgami”

Leonardo Bonucci
fot. PressFocus Na zdjęciu: Leonardo Bonucci

Reprezentacja Włoch w piątek wieczorem zmierzy z Anglią w Lidze Narodów UEFA. Tymczasem przed tym spotkaniem na krytyczne słowa w kierunku kibiców Squadra Azzurra pozwolił sobie Leonardo Bonucci.

  • Reprezentacja Włoch w ostatnim czasie nie rozpieszcza kibiców
  • Na aktualnych mistrzów Europy spada lawina krytyki
  • Na temat engatywnych zachowań kibiców Azzurrich wypowiedział się jeden z obrońców włoskiej ekipy

Bonucci ostro skrytykował zachowania kibiców

Reprezentacja Włoch do starcia z Anglika podejdzie po porażce z Niemcami (2:5). Aktualni mistrzowie Europy po tym, jak nie wywalczyli awansu na mundialu, zaczęli być krytycznie oceniani przez swoich kibiców. Niektórzy natomiast wygwizdywali podopiecznych Roberto Manciniego. Opinią na ten temat podzielił się Leonardo Bonucci.

Bardzo trudno jest żyć z rozczarowaniem i smutkiem w związku z drugą z rzędu porażką w kwalifikacjach do mistrzostw świata, ale niestety taka jest piłka nożna – mówił obrońca Juventusu cytowany przez Sky Sport Italia.

Zobacz także:

– Musimy znaleźć siłę, by iść dalej, by oddać emocje, które mieliśmy na Mistrzostwach Europy – kontynuował Bonucci.

– Moim zdaniem ludzie buczący na drużynę narodową są bezmózgami. Piłkarze reprezentują cały naród, także tych, których gwiżdżą – zaznaczył zawodnik.

Reprezentacja Włoch w tym miesiącu oprócz meczu z Anglią zagra także z Węgrami. Starcie Azzurrich z Madziarami odbędzie się w najbliższy poniedziałek (26 września) o godzinie 20:45.

Czytaj więcej: Allegri stracił kontrolę nad Juventusem, panic mode na stand-by’u

Komentarze