Gorąco wokół selekcjonera Argentyny. Najnowsze informacje

Lionel Scaloni, selekcjoner reprezentacji Argentyny, wzbudził wiele wątpliwości w ostatnim czasie. Trener Albicelestes nie był pewien, czy chce kontynuować pracę z kadrą.

Lionel Scaloni
Obserwuj nas w
IMAGO / Julieta Ferrario Na zdjęciu: Lionel Scaloni
  • Lionel Scaloni to selekcjoner reprezentacji Argentyny
  • W 2022 roku poprowadził drużynę do mistrzostwa świata
  • Kilka miesięcy po sukcesie wzbudził wiele wątpliwości

Lionel Scaloni zostanie w reprezentacji Argentyny

Lionel Scaloni poprowadził reprezentację Argentyny do triumfu na mundialu w Katarze. Wówczas nikt się nie spodziewał, że niedługo wokół jego osoby zrobi się spore zamieszanie. Media rozpoczęły spekulacje na temat przyszłości trenera. Według wielu źródeł selekcjoner nie był zadowolony ze współpracy z działaczami, a konkretnie chodziło o przedłużające się negocjacje ws. odnowienia kontraktu.

– Nadal zastanawiam się nad swoją decyzją. Spokojnie myślę, jak wszystko się potoczy, czy zacząć od nowa, czy co. Zawodnicy potrzebują trenera z całym zapałem i energią, na ich poziomie. Rozmawiałem zarówno z Messim, jak i Tapią, muszę tylko o tym pomyśleć – powiedział Scaloni.

Jak informuje TyC Sports, strony nareszcie doszły do porozumienia i wszystko wskazuje na to, że Lionel Scaloni poprowadzi Argentynę w nadchodzącym Copa America.

Czytaj dalej: Niespodziewane odejście z Sevilli. Umowa rozwiązana

Komentarze