“Dzięki Bogu udało mi się osiągnąć wszystko w piłce nożnej”

Lionel Messi w 2022 roku miał ogromne powody do radości. Wpływ na to miał triumf na mistrzostwach świata w piłce nożnej rozgrywanych w Katarze. Zawodnik pozwolił sobie na wyczerpujące podziękowania sztabowi szkoleniowemu Albicelestes.

Lionel Messi
Obserwuj nas w
fot. PressFocus Na zdjęciu: Lionel Messi
  • Lionel Messi udzielił ostatnio wywiadu Tyc Sports
  • Doświadczony zawodnik opowiedział o sukcesie w postacia wygrania mundialu i o swojej drodze na szczyt
  • Piłkarz Paris Saint-Germain skierował podziękowania w kierunku kolegów z reprezentacji i sztabu szkoleniowego

Lionel Messi o wygraniu mistrzostwa świata

Lionel Messi długo był postrzegany za zawodnika, który wygrał wszystko w piłce nożnej prócz mistrzostwa świata. W końcu pod koniec minionego roku sukces z reprezentacją Argentyny u zawodnika też stał się faktem. Piłkarz odniósł się do tego w rozmowie z Tyc Sports.

Dzięki Bogu udało mi się osiągnąć wszystko w piłce nożnej. Dziękuję wszystkim moim kolegom z drużyny za te wspaniałe uczucia, które mi dali. Sztab trenerski zawsze był po naszej stronie we wszystkim. Zawsze byliśmy w najlepszej formie. Teraz pozostaje mi się tylko cieszyć się tym, co mi zostało. Nie wiem, jak długo potrwa ta przyjemność. Kocham piłkę nożną – rzekł Messi.

Nigdy nie marzyłem ani nie myślałem o nieosiągalnych wysokościach. Moim marzeniem była sama gra. Zawsze starałem się prześcignąć samego siebie. Powszechnie już wiadomo, że na początku miałem bardzo długą drogę do przebycia – dodał zawodnik.

Czytaj więcej: Leo Messi przebił kolejną magiczną barierę. Koncertowa gra napastnika

Komentarze