Casemiro oburzony. “Mówienie o Ancelottim w reprezentacji Brazylii jest brakiem szacunku”

Carlo Ancelotti od 1 czerwca 2024 roku przejmie stery nad reprezentacją Brazylii. Aktualnie selekcjonerem Canarinho jest natomiast Fernando Diniz. Tymczasem ostatnio na temat stanowisko obu trenerów wyraził Casemiro.

Casemiro
fot. Imago / nogueirafoto Na zdjęciu: Casemiro
  • Reprezentacją Brazylii czekają w 2024 roku zmiany
  • Casemiro w trakcie konferencji prasowej przed spotkaniem z Boliwią nieco się zagrzał
  • Pomocnik Manchesteru United wsparł aktualnego selekcjonera Canarinhos

Casemiro wsparł Fernando Diniza

Carlo Ancelotti będzie odpowiadał w przyszłym roku za przebudowę reprezentacji Brazylii. Na temat Włocha kilka zdań wyraził pomocnik Manchesteru United.

– Ancelotti to świetny trener i zwycięzca, ale ma kontrakt z Realem Madryt i mówienie o Ancelottim w kontekście drużyny narodowej jest brakiem szacunku. Wiemy, że Ancelotti to świetny trener, ale mamy świetnego trenera Diniza i szanujemy go, jakby był naszym trenerem na mundialu – powiedział Casemiro cytowany przez Markę na konferencji prasowej przed towarzyskim meczem z Boliwią.

Diniz łączy stanowisko głównego trenera reprezentacji Brazylii z podobnym stanowiskiem we Fluminense. Ancelotti poprowadzi reprezentację Brazylii po wygaśnięciu kontraktu z Realem Madryt. Włoski specjalista zabierze reprezentację Brazylii na Copa America 2024, jego kontrakt będzie ważny do końca mistrzostw świata w 2026 roku.

Czytaj więcej: Ancelotti opuści Real Madryt! Brazylia ma plan na Włocha

Komentarze