Legenda przewiduje zmiany w Man Utd. “Wiemy, jak to się skończy”

Manchester United poległ na własnym boisku z Newcastle United 0:3 w Pucharze Ligi Angielskiej. Gary Neville po spotkaniu zasugerował, że wkrótce na Old Trafford dojdzie do zmian.

Erik ten Hag
Obserwuj nas w
IMAGO / PA Images Na zdjęciu: Erik ten Hag
  • Manchester United poległ na własnym boisku z Newcastle United 0:3 w Carabao Cup
  • Gary Neville po spotkaniu zasugerował, że wkrótce na Old Trafford dojdzie do zmian
  • Byłemu kapitanowi “Czerwonych Diabłów” prawdopodobnie chodziło o Erika ten Haga

“Teatr Marzeń zamienia się w Teatr Niczego”

Manchester United w środowy wieczór mierzył się na własnym boisku z Newcastle United w Carabao Cup. Spotkanie zakończyło się porażką “Czerwonych Diabłów” 0:3, czyli takim samym rezultatem jak z Manchesterem City.

Po zakończonej rywalizacji Gary Neville podzielił się swoim zdaniem z kibicami na Twitterze. Były kapitan Manchesteru United od dawna apeluje o porządek w klubie i sugeruje, że Erik ten Hag prawdopodobnie wkrótce może pożegnać się z posadą szkoleniowca na Old Trafford.

POLECAMY TAKŻE

W drodze do dziupli komentatorskiej spotkałem ostatniego wieczoru Dana Ashowortha. Zmienił strukturę Angielskiej Federacji Piłkarskiej, zbudował podwaliny sukcesu pod niesamowity okres Brighton, a teraz wylał solidne fundamenty dla nowych właścicieli w Newcastle. Jest kompetentny, wysoce wykwalifikowany i wie, co robi. Będzie pracował ze swoim trenerem, sztabem odpowiadającym za rekrutację oraz innymi działami w sposób spójny i spokojny.

W ostatnich meczach Manchester United grał z dwoma klubami, które postawiły konkretne departamenty piłkarskie, wspierające zespół na boisku i poza nim. Totalne przeciwieństwo tego, co jest w Manchesterze United. Nie mamy dyrektora sportowego!

Kiedyś jeździłem na mecze Newcastle i współczułem ich wspaniałym kibicom, kiedy pod wodzą Mike’a Ashleya wyssano z nich energię i entuzjazm. Żal było na to patrzeć.

Ostatniego wieczoru zobaczyliśmy, jak Teatr Marzeń zamienia się w Teatr Niczego. Każdy kibic United był znudzony i bez energii. Na boisku piłkarze byli w szoku, występ był fatalny, a menadżer miał problemy na naszych oczach. Widzieliśmy to wcześniej, wiemy, jak to się skończy i mamy już dość – zakończył Gary Neville.

Sprawdź także: Man Utd znów zawiódł kibiców. Ten Hag: mamy wystarczającą jakość

Komentarze