Young blisko nowej umowy

Ashley Young
Obserwuj nas w
fot. Ramil Sitdikov / Sputnik/ Hepta / Sport Pictu Na zdjęciu: Ashley Young

Ashley Young jest bliski uzgodnienia nowej rocznej umowy z Manchesterem United, podaje BBC Sport. Aktualny kontrakt 33-latka obowiązuje do końca czerwca tego roku, ale sam zawodnik nie ukrywa, że chciałby nadal bronić barw Czerwonych Diabłów.

Czytaj dalej…

Rozmowy dotyczące przedłużenia umowy między klubem a piłkarzem zaczęły się już w poprzednim roku. Na dzisiaj wszystko wskazuje na to, że Young nadal będzie bronił barw aktualnych wicemistrzów Anglii.

Dodajmy, że angielski obrońca jest jednym z najdłużej grających zawodników w drużynie United, a niedawno został kapitanem w związku z nieobecnością Antonio Valencii.

Piłkarz, który urodził się w Stevenage, rozpoczął karierę jako napastnik, ale później jego pozycja na boisku została przekwalifikowana na defensora. W szeregach Czerwonych Diabłów zaliczył 228 występów.

Young trafił do teamu z Old Trafford w 2011 roku z Aston Villi za 17 milionów funtów. Doświadczony zawodnik jest jednym z pięciu piłkarzy z obecnej kadry Man Utd, którzy mają na swoim koncie wygrane w barwach Czerwonych Diabłów mistrzostwo Premier League.

Komentarze