SkyBet Champipnship
SkyBet Champipnship

Wzmocnienia Derby, Reading, Brentford, Stoke, Middlesbrough i Charlton

Kluby z The Championship nie próżnują w końcówce zimowego okresu transferowego i kolejne sześć z nich wzmocniło swoje składy. Dwóch piłkarzy pozyskały Middlesbrough i Brentford, a po jednym Derby County, Reading, Stoke City i Charlton Athletic.

Czytaj dalej…

Pszczoły kupiły z Oxford United, za nieujawnioną kwotę, pomocnika Shandona Baptiste’a i napastnika Tariqe Fosu. Pierwszy podpisał kontrakt ważny do 2024 roku, z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy, a drugi o rok krótszy.

Middlesbrough natomiast wypożyczyło z Sheffield United skrzydłowego Ravela Morrisona, a z AS Saint-Etienne obrońcę Harolda Moukoudiego. Reprezentant Kamerunu rozegrał w tym sezonie 14 spotkań w barwach Les Verts, ale kolejne parę miesięcy spędzi w Anglii.

Na zasadzie wypożyczenia piłkarzy pozyskały także pozostałe wspomniane kluby. Z Aston Villi do Derby trafił napastnik Rushian Hepburn-Murphy, a do Stoke City obrońca James Chester. Z kolei z Manchester City do Charlton Athletic powędrował pomocnik Matt Smith, a Reading ściągnęło z Chin kenijskiego skrzydłowego Ayuba Masikę.

Komentarze