Stroje Manchesteru United
Stroje Manchesteru United fot. Nike

Włosko-angielski pojedynek o gracza Lille

Manchester United i Napoli to najpoważniejsi kandydaci, jeśli chodzi o zakontraktowanie najlepszego gracza francuskiego Lille minionego sezonu. Kolejka po Gabriela Magalhaesa jest jednak naprawdę długa.

Czytaj dalej…

Media donoszą o tym, że faworytami w wyścigu po tego zawodnika są działacze Napoli. Interesują się nim też w Paris Saint-Germain i Evertonie. Teraz do rywalizacji wkroczył zdaniem SkySports Manchester United.

Rywalizacja o Brazylijczyka

22-latek znalazł się na liście celów transferowych klubu z Old Trafford. Czerwone Diabły będą szukać wzmocnień przed nowym sezonem Ligi Mistrzów. Tymczasem Gabriel miałby kosztować w granicach 20 milionów funtów.

Sam zawodnik nie podjął jeszcze decyzji odnośnie swojej przyszłości. Jest w każdym razie świadomy dużego zainteresowania jego osobą. Część klubów miała wysyłać już swoje oferty w tej sprawie. Jedną z nich Everton, a drugą PSG.

Przesądzony transfer

To, że defensor opuści Lille jest raczej przesądzone. Gabriel ma za sobą udany sezon Ligue 1, który zakończył się przedwcześnie w kwietniu. Dołączył on do zespołu Les Dogues w 2017 roku, gdy przeniósł się do Francji z Brazylii. Działacze klubu nie chcą stawać mu na drodze dalszego rozwoju i są gotowi zaakceptować korzystną ofertę.

Komentarze