Willian niezadowolony ze swojego kontraktu

Willian
Obserwuj nas w
fot. Grzegorz Wajda Na zdjęciu: Willian

O odejściu Williana z Londynu spekuluje się już od kilku miesięcy. The Blues nie chcą jednak do tego dopuścić i złożyli piłkarzowi ofertę nowego kontraktu. Jak donosi brytyjska gazeta Daily Star sam zawodnik ma być jednak niezadowolony z tej propozycji.

Czytaj dalej…

Brazylijczyk występuje w w Chelsea od 2013 roku. Jego kontrakt na Stamford Bridge obowiązuje do końca czerwca 2020 roku.

Klub chciałby zatrzymać jednak zawodnika na dłużej, a gazeta Daily Star poinfomowała nawet, że The Blues złożyli mu ofertę przedłużenia umowy o kolejny rok. Oferta miała okazać się jednak rozczarowująca dla Williana, zaś główną osią niezgody ma być fakt, że, że 30-latek chciałby podpisać znacznie dłuższy kontrakt. Mówi się, że Brazylijczykowi zależy na przedłużeniu umowy o kolejne dwa lub trzy lata.

Willian w barwach Chelsea rozegrał jak dotąd 273 spotkania we wszystkich rozgrywkach, w których strzelił 51 goli. O zainteresowaniu jego usługami mówiło się oostatnio w kontekście takich drużyn jak m.in. Paris Saint-Germain oraz FC Barcelona.

Komentarze