Napastnik Aston Villi może opuścić klub ze względu na relacje z Gerrardem

Ollie Watkins
PressFocus Na zdjęciu: Ollie Watkins

Pobyt Stevena Gerrarda w Aston Villi można uznać jak dotąd za całkiem dobry. Jednak menedżer będzie stawiał czoła coraz większej presji, aby w tym sezonie osiągnąć sukces ze względu na pieniądze wydane na transfery przez klub z Birmingham w ciągu ostatnich dwóch lat.

  • Ollie Watkins może odejść z Aston Villi
  • Media twierdzą, że ze względu na złe relacje z Gerrardem napastnik tego lata opuści Villa Park
  • Zespół z Birmingham znalazł już jego następcę w Hiszpanii, ale nazwisko zawodnika nie zostało ujawnione

Gerrard pod coraz większą presją na Villa Park

Jednym z tych wielkich transferów był napastnik Ollie Watkins, który od tamtej pory stał się jednym z najlepiej zarabiających zawodników Aston Villi, ale 26-latek może jeszcze tego lata opuścić Villa Park ze względu na napięte relacje z menedżerem Stevenem Gerrardem, donosi Football Insider.

Według źródeł bliskich klubowi z Birmingham relacje obu panów delikatnie mówiąc są dość trudne, dlatego klub prawdopodobnie jeszcze przed końcem sierpnia pozwoli Watkinsowi odejść.

Napastnik ostatni mecz Premier League z Bournemouth rozpoczął tylko na ławce rezerwowych, a ostatecznie na boisku spędził zaledwie 24 minuty. Według Football Insider, Aston Villa już znalazła jego następcę. Choć nazwisko nie zostało ujawnione to mówi się, że jest to napastnik z jednego z klubów Primera Division. Więcej szczegółów zapewne zostanie podanych, gdy negocjacje będą postępować.

Jeśli ten scenariusz się sprawdzi, to można się spodziewać, że Ollie Watkins dostanie oferty z takich klubów jak Manchester United czy Newcastle United. Gracz nie powinien narzekać na brak zainteresowania ze strony innych zespołów Premier League.

Zobacz również: Dwóch graczy Atalanty może trafić do Nottingham Forest

Komentarze