Piłki w siatce
Piłki w siatce fot. Sport Pictures

Watford zatrudni trenera Udinese?

Już wkrótce powinniśmy poznać nazwisko menedżera, który poprowadzi drużynę Watfordu w nowym sezonie. Poważnym kandydatem do objęcia tego stanowiska jest Luca Gotti, który aktualnie jest trenerem Udinese Calcio.

Czytaj dalej…

Szerszenie poszukują obecnie szkoleniowca, który podejmie się dużego wyzwania, jakim będzie wprowadzenie drużyny z powrotem do Premier League. W zakończonym sezonie zespół z Vicarage Road zajął przedostatnie miejsce w tabeli i pożegnał się z angielską elitą. Wcześniej klub podjął decyzję o zakończeniu współpracy z menedżerem Nigelem Pearsonem.

Gotti obejmie Watford?

Przedstawiciele Watfordu prowadzą obecnie rozmowy z 52-letnim Luką Gottim, który od listopada ubiegłego roku prowadzi inny, należący do rodziny Pozzo, klub – Udinese Calcio.

Gotti miał już okazję pracować w Anglii, gdzie był asystentem Maurizio Sarriego w londyńskiej Chelsea. Po odejściu włoskiego szkoleniowca do Juventusu, Gotti został asystentem Igora Tudora w Udinese Calcio. W listopadzie wskoczył na jego miejsce i prowadził drużynę do końca sezonu.

Komentarze