Apel Ronaldo do kolegów z drużyny przed meczem z Watfordem

Cristiano Ronaldo
PressFocus Na zdjęciu: Cristiano Ronaldo

W sobotnim spotkaniu 12. kolejki Premier League Manchester United zmierzy się na wyjeździe z Watfordem. Dzień przed meczem Cristiano Ronaldo opublikował w mediach społecznościowych motywacyjny wpis kierowany do kolegów z zespołów.

  • Manchester United w sobotnim meczu 12. kolejki Premier League zmierzy się na wyjeździe z Watfordem
  • Czerwone Diabły przegrały trzy z czterech ostatnich ligowych spotkań
  • Cristiano Ronaldo opublikował w mediach społecznościowych motywacyjny wpis adresowy do swoich kolegów z drużyny

Motywacyjny wpis Ronaldo

Po jedenastu dotychczas rozegranych kolejkach Manchester United zajmuje dopiero szóste miejsce w tabeli Premier League, mając już dziewięć punktów straty do prowadzącej Chelsea. Tak duża strata to przede wszystkim konsekwencja rozczarowujących wyników drużyny w ostatnich tygodniach. Czerwone Diabły przegrały trzy z czterech ostatnich ligowych spotkań, a biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki sześć z 12 ostatnich pojedynków.

Bilans ten mógłby być jeszcze gorszy, gdyby nie bardzo dobra forma strzeleckiej Cristiano Ronaldo, który zdobył w tym sezonie dziewięć bramek w 12 występach dla klubu z Old Trafford. Słaba postawa drużyny sprawiła, że coraz częściej mówi się o możliwym zwolnieniu menedżera Ole Gunnara Solskjaera. Daily Mail poinformowano, że Norweg zwołał spotkanie z kilkoma najważniejszymi zawodnikami zespołu, w tym Ronaldo, w celu omówienia sposobu, w jaki drużyna może wrócić na właściwe tory.

W sobotę Manchester United rozegra kolejne ligowe spotkanie, tym razem mierząc się na wyjeździe z Watfordem. Dzień przed meczem Ronaldo za pośrednictwem mediów społecznościowych zaapelował do swoich kolegów z drużyny. “Czas po raz kolejny zakasać rękawy i po prostu wykonać pracę. Gońmy za tym, co staramy się osiągnąć w tym sezonie” – napisał na swoim twitterowym koncie.

Sobotnie spotkanie na Vicarage Road rozpocznie się o godzinie 16:00.

Zobacz także: Watford – Manchester United: typy, kursy, zapowiedź (20.11.2021)

Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 20. listopada 2021 15:58.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze