Wilki faworytem do pozyskania pomocnika Arsenalu

Piłka Premier League
Piłka Premier League fot. Nike

Wolverhampton Wanderers wysunął się na pozycję lidera w walce o pozyskanie pomocnika Arsenalu, Ainsley’a Maitlanda-Nilesa. Kanonierzy są natomiast gotowi na pożegnanie się z 22-letnim zawodnikiem, który nie może narzekać na brak zainteresowania.

Czytaj dalej…

Przedstawiciele klubu z Molineux Stadium są zdeterminowani do sprowadzenia do siebie zawodnika Arsenalu i nie powinni mieć problemów z dojściem do porozumienia w sprawie warunków transferu. Jak informuje London Evening Stadium, jego kwota może opiewać na 20 milionów funtów plus bonusy.

Maitland-Niles zdecydowany na Wolverhampton

Według medialnych doniesień, Maitland-Niles również jest zdecydowany na przenosiny do zespołu prowadzonego przez Nuno Santo, w którym prawdopodobnie będzie miał większe szanse na regularne występy. Ustalenie warunków indywidualnego kontraktu również nie powinno stanwić problemu.

Piłkarz, który w poprzednim sezonie rozegrał 20 spotkań na boiskach Premier League, nie mógł narzekać na brak ofert. Od wielu miesięcy zainteresowanie jego osobą wykazywali przedstawiciele Brighton, z jego sprowadzeniem łączone były również kluby niemieckiej Bundesligi. Maitland-Niles miał znajdować się również na celowniku menedżera Tottenhamu Hotspur, Jose Mourinho, ale Koguty nie zdecydowały się na złożenie w tej sprawie oferty.

Komentarze