Jadon Sancho
Jadon Sancho fot. Razvan Pasarica / SPORT PICTURES

The Sun: Manchester porozumiał się z Sancho

Jadon Sancho według informacji The Sun uzgodnił warunki indywidualnej umowy z Manchesterem United. Wierząc medialnym doniesieniom, angielski piłkarz ma zarabiać 140 tysięcy funtów tygodniowo w szeregach Czerwonych Diabłów.

Czytaj dalej…

Reprezentant Anglii w trakcie kampanii 2019/2020 zaliczył 19 trafień w szeregach Borussii Dortmund. Tymczasem w podcaście “The Transfer Window” pojawił się komunikat, że sternicy klubu z Old Trafford doszli do porozumienia z zawodnikiem w sprawie warunków indywidualnych piłkarza.

Anglik może zarobić krocie!

Powyższe doniesienia są o tyle ciekawe, że jeszcze kilka dni temu Sky Sports News podało, że Manchester United może zrezygnować z pozyskania Sancho, uznając, że ten zawodnik w obecnych czasach jest zbyt drogi. Wygląda jednak na to, że sytuacja mogła się na tej płaszczyźnie zmienić.

Informację na temat ewentualnego porozumienia młodego zawodnika z przedstawicielem Premier League ujawnił dziennikarz Ian McGarry. – Sancho zasadniczo uzgodnił warunki z Man Utd, mając podpisać z tym klubem kontrakt na pięć lat, dzięki czemu na początku zarobki zawodnika będą kształtować się w wysokości 140 tysięcy funtów tygodniowo, jednak mają one z czasem wzrosnąć do 200 tysięcy funtów – mówił.

Przypomnijmy, że klub z Niemiec wycenił swojego zawodnika na 115 milionów funtów. Tymczasem angielski klub według medialnych informacji nie zamierza płacić za Sancho więcej niż 50 milionów funtów.

Komentarze