Piłka Premier League
Piłka Premier League fot. Nike

Pomocnik Liverpoolu blisko nowego klubu

Adam Lallana, który z końcem sezonu żegna się z Liverpoolem, jest bliski podpisania kontraktu z nowym zespołemLiverpool FC. 32-latek prowadzi w tej sprawie zaawansowane rozmowy z Brighton. Według Sky Sports są one bliskie finalizacji.

Czytaj dalej…

Lallana będzie dostępny na zasadzie wolnego transferu, bowiem z końcem sezonu wygasa jego obecna umowa z Liverpoolem. Według informacji Sky Sports, piłkarz już wkrótce powinien złożyć podpis pod umową z Brighton. Ta ma obowiązywać przez trzy lata

Lallana liczy na powrót na Anfield Road

Lallana, który na swoim koncie ma 32 występy w reprezentacji Anglii, ma nadzieję, że w przyszłym sezonie będzie mógł wrócić na Anfield Road i właściwie pożegnać się z kibicami The Reds

– Szkoda, że nie będę miał teraz szansy właściwie się pożegnać. Ale jest całkiem pewny, że wrócę na Anfield Road i będę walczył o trzy punkty przeciwko Liverpoolowi. Jestem również pewien, że zostanę tutaj dobrze powitany. Będzie to również okazja, aby się pożegnać. Nie mam wątpliwości, że nastąpi to w przyszłym sezonie – powiedział Lallana.

Sześć lat na Anfield Road

Lallana w zespole Liverpoolu występował przez sześć lat. Na Anfield Road trafił latem 2014 roku, za ponad 31 milionów euro z Southampton. Od tamtej pory rozegrał w barwach The Reds 178 spotkań we wszystkich rozgrywkach, zdobywając 22 bramki.

Komentarze