Ciro Immobile
Ciro Immobile fot. Razvan Pasarica / SPORT PICTURES

Newcastle wyda krocie, aby ściągnąć Immobile?

CalcioMercato sugeruje na swoich łamach, że Newcastle United przebudowę składu swojej drużyny w trakcie letniego okna transferowego zamierza zacząć od pozyskiwania zawodników występujących na co dzień w Serie A. Na celowniku klubu z Premier League znajduje się Ciro Immobile z SS Lazio.

Czytaj dalej…

W najbliższych tygodniach powinno zostać sfinalizowane przejęcie Newcastle przez arabskie konsorcjum zarządzane przez Amandę Staveley. Jeśli tylko transakcja okaże się faktem, to nowi decydenci klubu mają zacząć pracować nad wzmocnieniami.

Sroki zarzucą sieci na reprezentanta Włoch?

Na szczycie listy życzeń ma znajdować się Włoch Immobile, na którego transfer Newcastle zamierza przeznaczyć 55 milionów euro (49 milionów funtów). Napastnik rzymian w ekipie z angielskiej ekstraklasy miałby rocznie inkasować osiem milionów euro (7,1 miliona funtów). Warto jednak podkreślić, że 30-latkiem jest też zainteresowany Man Utd.

Immobile w trakcie sezonu 2019/2020 wystąpił łącznie w 33 spotkaniach, zdobywając w nich 30 bramek. Obecna umowa zawodnika z ekipą z Wiecznego Miasta obowiązuje do końca czerwca 2023 roku.

Komentarze