Stroje Manchesteru United
Stroje Manchesteru United fot. Nike

Man Utd wypożyczy Jamesa do innego klubu?

Manchester United rozważa wypożyczenie w przyszłym sezonie swojego skrzydłowego Daniela Jamesa. Wcześniej piłkarz miałby podpisać nowy kontrakt z klubem – informuje The Sun.

Czytaj dalej…

22-letni reprezentant Walii trafił na Old Trafford latem ubiegłego roku za 15 milionów funtów ze Swansea City. W obecnym sezonie rozegrał w zespole Ole Gunnara Solskjaera już 37 spotkań we wszystkich rozgrywkach, zdobywając cztery gole. Przedstawiciele Czerwonych Diabłów jego dobrą postawę chcą nagrodzić nowym kontraktem i znaczącą podwyżką.

Jednocześnie poważnie zastanawiają się nad wypożyczeniem Jamesa do innego klubu na kolejny sezon. Jeżeli Manchester United zdoła zrealizować swoje transferowe plany, 22-latek w następnych rozgrywkach może mieć znacząco ograniczone szanse na regularne występy. Klub z Old Trafford zabiega bowiem o sprowadzenie skrzydłowego Borussii Dortmund Jadona Sancho. Niewykluczone więc, że lepszym rozwiązaniem dla rozwoju piłkarza będzie jego przejście do innego klubu na zasadzie wypożyczenia.

Komentarze