Stroje Manchesteru United
Stroje Manchesteru United fot. Nike

Man Utd zatrzyma Ighalo? Porozumienie o krok

Manchester United jest bliski uzyskania porozumienia z Shanghai Shenhua w sprawie przedłużenia wypożyczenia napastnika Odiona Ighalo. Obecna umowa wypożyczenia wygasa w niedzielę.

Czytaj dalej…

30-letni Nigeryjczyk trafił na Old Trafford w ostatnim dniu stycznia. Od tamtej pory zdążył rozegrać w barwach Czerwonych Diabłów osiem spotkań we wszystkich rozgrywkach, cztery razy wpisując się na listę strzelców. Swoją postawą przekonał władze klubu do podjęcia starań o zatrzymanie go w zespole na dłużej.

Ighalo do stycznia na Old Trafford?

Jak informuje Sky Sports, porozumienie w tej sprawie jest bliskie. Ighalo miałby pozostać w Manchesterze do końca stycznia przyszłego roku. Oznaczałoby to, że napastnik opuściłby większą część sezonu ligi chińskiej, która ma wystartować w czerwcu.

Początkowo władze Shanghai Shenhua były skłonne na przedłużenie wypożyczenia pod warunkiem zobowiązania się Manchesteru United do wykupu piłkarza za kwotę przekraczającą 20 milionów funtów. Według najnowszych informacji, chiński klub złagodził swoje stanowisko i jest gotowy pozwolić Ighalo na pozostanie na Old Trafford pod warunkiem podpisania przez niego nowego kontraktu.

Komentarze