Kibice Liverpoolu
Kibice Liverpoolu fot. Grzegorz Wajda

Liverpool wypożyczy zawodnika. Jest jedną nogą w Swansea

Jeden z zawodników Liverpoolu ma trafić przed piątkowym zamknięciem okna transferowego w angielskiej Championship na wypożyczenie. Mowa o Harrym Wilsonie, który może przenieść się do Swansea City.

Czytaj dalej…

23-latek próbował definitywnie opuścić latem Anfield Road. Ostatecznie do tego jednak nie doszło. Ostatnią szansą na to, by zawodnik ten grał do stycznia regularnie i nie siedział na ławce jest wypożyczenie. Wiele wskazuje na to, że ostatecznie trafi do Walii.

Liverpool miał latem ofertę w wysokości 12 mln funtów ze strony Burnley, ale zdecydował się ją odrzucić. The Reds wyceniają bowiem swojego gracza na 20 milionów. Zwłaszcza, że ma on za sobą bardzo udany sezon na wypożyczeniu w Bournemouth.

Wilson zagrał niespodziewanie w wyjściowym składzie Liverpoolu w meczu Carabao Cup przeciwko Arsenalowi i był to jego pierwszy występ dla The Reds od 2017 roku. Nie znalazł się jednak w kadrze zgłoszonej do Ligi Mistrzów i wiele wskazuje na to, że w ważnych meczach tego sezonu siedziałby co najwyżej na ławce lub co gorsza na trybunach.

Zawodnik i jego agent liczą na przenosiny do Swansea. W Championship byłby on w zasadzie pewny gry w wyjściowym składzie.

Komentarze