Jack Butland
Jack Butland fot. PressFocus

Liverpool ustawił się w kolejce po Butlanda

Liverpool FC ustawił się w kolejce po Jacka Butlanda ze Stoke City, donosi na swoich łamach The Mirror. Kluby są obecnie w trakcie negocjowania warunków ewentualnej transakcji. Suma transferu mogłaby wynieść mniej więcej osiem milionów funtów.

Czytaj dalej…

Liverpool FC jest chętny na pozyskanie piłkarza The Potters. Wpływ na to ma mieć fakt, że poważnej kontuzji doznał Alisson. Z kolei Adrian nie spełnił pokładanych w nim nadziei w boju przeciwko Aston Villi.

Jack Butland ma kontrakt ważny ze Stoke City tylko do końca czerwca 2021 roku. Zawodnik, który jeszcze jakiś czas temu był postrzegany jako zdecydowany numer jeden do obsady bramki reprezentacji Anglii, ostatnio obniżył nieco swoje notowania. Mimo wszystko Liverpool jest otwarty na zatrudnienie 27-latka.

Czas na sfinalizowanie transakcji do piątku

Gdyby transfer z udziałem Butlanda do ekipy z Anfield Road doszedł do skutku, to zawodnik rozstałby się z drużyną z Bet365 Stadium po siedmiu latach. Przypomnijmy, że zawodnik urodzony w Bristol trafił do Stoke z Birmingam w 2013 roku.

Butland w szeregach The Potters zanotował 168 występów, notując w nich 50 czystych kont. W angielskiej ekstraklasie zawodnik rozegrał 77 meczów.

Komentarze