Juergen Klopp
Juergen Klopp fot. Grzegorz Wajda

Klopp zabrał głos na temat Mbappe i Sancho

W ostatnich tygodniach nie milkną spekulacje związane z przyszłością Kyliana Mbappe i Jadona Sancho. Zawodnicy Borussii Dortmund i Paris Saint-Germain znajdują się między innymi na celowniku Liverpoolu FC. W rozmowie z BeIN Sports głos w tej sprawie zabrał menedżer The Reds.

Czytaj dalej…

– Kiedy jestem w klubie, pracuję z zawodnikami, których mam, nie marzę o innych piłkarzach. Czy uda nam się zdobyć jednego z nich w przyszłości? Zobaczymy. W każdym razie chcemy, jak najlepiej wykorzystać sytuację, w której aktualnie się znajdujemy – mówił Klopp.

– Nie mogę się wypowiadać na temat tych piłkarzy, bo jestem świadomy, że następnego dnia pojawią się w mediach nagłówki na ten temat. Nie chcę się zatem do tego przyczyniać. Szanuję obu graczy. Ogólnie jest kilku zawodników, którzy robią na mnie wrażenie, ale nie będę ujawniał nazwisk – kontynuował Niemiec.

– Co do Sancho i Mbappe to na pewno świetni piłkarze. Uwielbiam oglądać ich w akcji. Nie mam też żadnego problemu z tym, że nie miałem okazji ich nigdy trenować – skwitował menedżer Liverpoolu.

Komentarze