Stroje Manchesteru United
Stroje Manchesteru United fot. Nike

Kanadyjczyk na celowniku Man Utd i Arsenalu

Ofensywny pomocnik KAA Gent Jonathan David znalazł się w kręgu zainteresowań Manchesteru United i Arsenalu. Przedstawiciele Czerwonych Diabłów i Kanonierów mieli już kontaktować się w tej sprawie z menedżerem piłkarza.

Czytaj dalej…

20-letni Kanadyjczyk swoimi występami w zakończonym już sezonie belgijskiej ekstraklasy, zwrócił na siebie uwagę przedstawicieli wielu europejskich klubów. Ofensywny pomocnik rozegrał w lidze 27 spotkań, zdobywając w nich 18 bramek i notując osiem asyst.

Piłkarz już wcześniej był łączony z takimi klubami jak Ajax Amsterdam, Everton, Inter Mediolan czy FC Porto. Teraz, jak informuje belgijskie Het Laatste Nieuws, do tego grona dołączyły Arsenal i Manchester United.

Oba kluby od kilku miesięcy obserwują poczynania Davida w belgijskim zespole, a w ostatnim czasie kontaktowały się także z reprezentującym interesy piłkarza agentem Nickiem Marvomarasem.

Wysoka cena Davida

Władze KAA Gent zdaje sobie sprawę z dużego zainteresowania ich zawodnikiem i nie zamierzają tanio go sprzedawać. Przedstawiciele belgijskiego klubu informowali, że do sprzedaży nie przekona ich oferta opiewająca nawet na 25 milionów euro.

Komentarze