Emirates Stadium
Emirates Stadium fot. Wojciech Witkowski

Islandzki bramkarz blisko Arsenalu

Argentyński bramkarz Emiliano Martinez jest bliski przejścia z Arsenalu do Aston Villi. Władze Kanonierów mają już jednak upatrzonego jego następcę. Ma nim zostać Islandczyk Runar Alex Runarsson. Jak informuje Sky Sports, Arsenal prowadzi zaawansowane rozmowy w sprawie jego transferu z francuskim Dijon.

Czytaj dalej…

28-letni Martinez w nadchodzących dniach definitywnie rozstanie się z zespołem Arsenalu, do którego trafił dziesięć lat temu. Porozumienie z klubem z Emirates Stadium w sprawie transferu Argentyńczyka osiągnęła Aston Villa, która ma wyłożyć za niego 16 milionów funtów.

Następca z Islandii

Arsenal jeszcze przed zamknięciem okna transferowego chce sprowadzić nowego dublera dla Niemca Bernda Leno i według informacji Sky Sports, ma nim zostać reprezentant Islandii, Runar Alex Runarsson. 25-latek aktualnie występuje we francuskim Dijon, do którego trafił w 2018 roku z FC Nordsjaelland. Rozmowy w sprawie jego przenosin na Emirates Stadium mają być na zaawansowanym etapie.

Mający na swoim koncie pięć występów w drużynie narodowej Runarsson, na boiskach Ligue 1 rozegrał do tej pory 36 spotkań.

Komentarze