Paul Pogba
Paul Pogba fot. Grzegorz Wajda

Daily Mail: Pogba może zostać w Manchesterze

Od kilku tygodni narastają spekulacje związane z przyszłością Paula Pogby. Daily Mail podaje natomiast, że mistrz świata z 2018 roku może jednak kontynuować swoją karierę w szeregach Manchesteru United, a wpływ na taki stan rzeczy ma mieć Bruno Fernandes.

Czytaj dalej…

Angielscy dziennikarze sugerują, że Portugalczyk może przyczynić się do tego, że lepszą dyspozycję prezentować będzie Pogba, dzięki czemu Czerwone Diabły mogą tylko zyskać. Po pierwsze nie sprzedaliby swojego zawodnika za mniejsze pieniądze, niż jest on rzeczywiście wart, na co mogłaby mieć wpływ sytuacja z pandemią koronawirusa.

Reprezentant Portugalii kluczem do zatrzymania Pogby?

Z kolei po drugie Manchester United mógłby mieć niezwykle silny środek pola, pamiętając, że reprezentant Francji grałby w pomocy u boku Portugalczyka Bruno Fernandesa, który po przeprowadzce do angielskiej ekipy błyskawicznie stał się jej pierwszoplanową postacią.

Dodajmy, że Pogba ma kontrakt z klubem z Old Trafford do końca czerwca 2021 roku. Decydenci Czerwonych Diabłów mają jednak też możliwość przedłużenia umowy z piłkarzem o kolejne 12 miesięcy.

Komentarze