Kibice Liverpoolu
Kibice Liverpoolu fot. Grzegorz Wajda

Brewster zamieni Liverpool na Sheffield?

Rhian Brewster prawdopodobnie jeszcze w trakcie trwającego okienka transferowego zmieni barwy klubowe, sugeruje na swoich łamach The Sun. 20-latek urodzony w Londynie znalazł się na celowniku Sheffield United, które ma plan, aby wzmocnić młodym zawodnikiem swoją ofensywę.

Czytaj dalej…

Rhian Brewster w trakcie sezonu 2020/2021 bronił barw Swansea City. W szeregach walijskiej drużyny piłkarz był na wypożyczeniu od stycznia do końca lipca tego roku.

Tymczasem najnowsze informacje w sprawie przyszłości zawodnika pozwalają przypuszczać, że ten niebawem zmieni klub, mimo że ma kontrakt ważny z ekipą z Anfield Road do końca czerwca 2023 roku.

Sternicy Sheffield United planują zainwestować 23 miliony funtów w transakcje z udziałem zawodnika. Z góry klub z Bramall Lane ma zapłacić za piłkarza 18 milionów funtów. Z kolei 5 milionów funtów Liverpool ma otrzymać w formie ewentualnych bonusów.

Środkowy napastnik jest młodzieżowym reprezentantem Anglii U-21. W poprzednim sezonie na zapleczu angielskiej ekstraklasy piłkarz wystąpił łącznie w 20 spotkaniach, notując w nich 10 trafień.

Komentarze