Ismael Bennacer
Ismael Bennacer fot. Grzegorz Wajda

Bennacer cały czas w kręgu zainteresowania Man City

Manchester City według informacji RMC Sport nie zrezygnował z pozyskania Ismaela Bennacera. Klub z Wysp Brytyjskich cały czas jest zainteresowany transferem z udziałem Algierczyka, a zwolennikiem tego typu transakcji ma być przede wszystkim Josep Guardiola.

Czytaj dalej…

Wierząc medialnym doniesieniom hiszpański menedżer aktualnych mistrzów Anglii miał już osobiście rozmawiać z zawodnikiem, przekonując go do transferu. Warto jednak podkreślić, że nie tylko Man City jest zainteresowany transferem Bennacera. Zawodnik znajduje się też na celowniku Paris Saint-Germain.

Reprezentant Algierii zamieni Serie A na Premier League?

Bennacer podobno w swojej umowie z AC Milanem ma wpisaną klauzulę odstępnego w wysokości 50 milionów euro. Zawodnik natomiast przy ewentualnej zmianie barw klubowych oczekuje gwarancji określonego czasu gry.

22-latek trafił do Milanu z FC Empoli latem minionego roku za 16 milionów euro. W trakcie kampanii 2019/2020 zawodnik wystąpił łącznie w 23 spotkaniach, w tym 20 w Serie A. Obecna umowa Bennacera z mediolańskim klubem obowiązuje do końca czerwca 2024 roku.

Komentarze