Tottenham szuka następcy dla Eriksena

Christian Eriksen
Christian Eriksen fot. Grigoriy Sokolov / Sputnik/ Hepta / Sport Pic

Christian Eriksen ma do końca czerwca 2020 roku ważny kontrakt z Tottenhamem Hotspur. Koguty już teraz szukają następcy dla środkowego pomocnika, który nie zamierza przedłużyć z nimi swojej umowy – donosi The Times.

Czytaj dalej…

Strony od dłuższego czasu rozmawiają na temat warunków nowego kontraktu. Do porozumienia ciągle nie doszło i wszystko wskazuje na to, że Duńczyk będzie chciał odejść do innego klubu. Spekuluje się, że Spurs zamierzają sprzedać go latem, bo to będzie ostatni moment, aby otrzymać za niego odpowiednio wysoką kwotę. Interesują się nim m.in. Real Madryt, FC Barcelona, Manchester City oraz Chelsea FC.

The Times informuje, że działacze Kogutów już szukają dla niego odpowiedniego następcy. Tym miałby zostać James Maddison z Leicester City. Wysłannicy klubu z północnego Londynu ostatnio obserwowali gracza Lisów na żywo.

Maddison w obecnym sezonie wystąpił w 25 meczach Leicester City we wszystkich rozgrywkach. Strzelił w nich pięć goli i zanotował cztery asysty. Jego kontrakt z klubem z King Power Stadium obowiązuje do końca czerwca 2023 roku.

Komentarze