Tottenham pewny swego. Nagelsmann nie ma innych opcji?

Tottenham nieustannie pracuje nad zakontraktowaniem Juliana Nagelsmanna. Pomimo braku porozumienia Koguty są pewne siebie, gdyż nie spodziewają się realnej konkurencji w walce o Niemca - informuje "Daily Mail".

Julian Nagelsmann
fot. PressFocus Na zdjęciu: Julian Nagelsmann
  • Tottenham chce, aby Julian Nagelsmann był docelowym następcą Antonio Conte
  • Między stronami wciąż nie doszło do porozumienia
  • Koguty uważają, że niemiecki szkoleniowiec nie ma innych atrakcyjnych opcji

Nagelsmann skazany na Londyn?

Niespodziewane zwolnienie Juliana Nagelsmanna z Bayernu Monachium uruchomiło prawdziwą lawinę. Utalentowanego szkoleniowca na swoich listach życzeń momentalnie umieściły Chelsea, Paris Saint-Germain oraz Tottenham. Z biegiem czasu wydaje się, że na placu boju pozostały już tylko Koguty.

The Blues bardzo chcieli zakontraktować Niemca, lecz to on zrezygnował z dalszych rozmów. W konsekwencji nowym trenerem Chelsea najprawdopodobniej zostanie Mauricio Pochettino. Konkretnego planu nie mają także paryżanie, którzy ostatecznie mogą sensacyjnie postawić na Thiago Mottę.

Tottenham stale pozostaje w kontakcie i negocjuje warunki współpracy z Nagelsmannem. Obie strony są otwarte na możliwość wspólnego działania, natomiast do dogadania wciąż pozostają szczegóły. Niemiec nie spieszy się z decyzją, gdyż najpierw chce poznać nazwisko nowego dyrektora sportowego. Oczekuje również od angielskiego klubu dużej władzy w kwestii transferów.

Pomimo rozciągających się w czasie rozmów, Koguty pozostają spokojne i pewne swego. Są wręcz przekonane, że Nagelsmann nie posiada żadnych innych opcji i ostatecznie przystanie na ich propozycję.

Zobacz również: PSG ma coraz mniej czasu. Skłania się ku sensacyjnemu zakontraktowaniu byłego piłkarza

Komentarze