Marcus Rashford
Marcus Rashford fot. Vladimir Pesnya / Sputnik/ Hepta / Sport Pict

The Times: Rashford wkrótce z nową umową

The Times donosi na swoich łamach, że lada moment do publicznej wiadomości powinna trafić informacja, że nowym kontraktem z Manchesterem United związał się Marcus Rashford. Reprezentant Anglii ma umowę z Czerwonymi Diabłami ważną tylko do końca czerwca przyszłego roku.

Czytaj dalej…

Co prawda w kontrakcie zawodnika jest zapisana możliwość uruchomienia wariantu, który sprawiłby, że Rashford przedłużyłby swój obecny kontrakt o rok. Niemniej decyzji przedstawiciela Premier League są zainteresowani parafowaniem z zawodnikiem długoterminowej umowy.

Warto zaznaczyć, że w ostatnim czasie zainteresowanie 21-latkiem wyrażały takie kluby jak FC Barcelona, czy Juventus FC. Rashford jednak jest chętny na to, aby kontynuować swoją piłkarską karierę w ekipie z Old Trafford. Odnotujmy, że zawodnik w szeregach Man Utd jest od momentu, gdy skończył sześć lat.

Biorąc pod uwagę fakt, że ekipę z Old Trafford może pożegnać latem Paul Pogba, to pewnego rodzaju odetchnięciem z ulgą będzie nowa umowa Rashforda z Man Utd. Dodajmy, że zawodnik zaliczył jak na razie w szeregach Czerwonych Diabłów łącznie 170 meczów, notując w nich 45 trafień.


Komentarze