Ole Gunnar Solskjaer
Ole Gunnar Solskjaer fot. SPORT PICTURES

Solskjaer: Moi zawodnicy nigdy się nie poddają

Manchester United zremisował na wyjeździe z Sheffield United 3:3 w niedzielnym meczu Premier League. Ole Gunner Solskjaer, menedżer Czerwonych Diabłów, podkreślił zmianę nastawienia swoich podopiecznych w porównaniu do minionego sezonu.

Czytaj dalej…

Drużyna z Old Trafford przegrywała już 0:2, by odrobić straty i wyjść na prowadzenie. W doliczonym czasie gry straciła jednak bramkę i spotkanie zakończyło się remisem.

– Czasem futbol wykracza poza taktykę. Liczy się pasja i energia od kibiców. Oni mieli znacznie więcej tej energii od nas, ale potem strzeliliśmy pierwszego gola i nabraliśmy wiary, że możemy wrócić do gry – powiedział Solskjaer, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.

– Różnica między obecną drużyną, a tą z poprzedniego sezonu jest ogromna. W momencie przegrywania 0:2, przypomina mi się mecz z Evertonem. Przed rokiem mogłoby się to skończyć wyższą porażką. Teraz nie ma wątpliwości w przypadku nastawienia zawodników. Oni nigdy się nie poddają. Niesamowicie walczyli, aby z wyniku 0:2 doprowadzić do prowadzenia 3:2 – dodał Norweg.

Czerwone Diabły zajmują dziewiąte miejsce w tabeli ze zdobytymi 17 punktami. W następnej kolejce zmierzą się u siebie z Aston Villą.

Komentarze