Solskjaer miał przeczucie, że trafi na Barcelonę

Ole Gunnar Solskjaer
Ole Gunnar Solskjaer fot. SPORT PICTURES

Jedną z najciekawszych par ćwierćfinałowych w Lidze Mistrzów tworzy Manchester United oraz FC Barcelona. Szkoleniowiec klubu z Old Trafford, Ole Gunnar Solskjaer, powiedział po losowaniu, że spodziewał się pojedynku właśnie z Dumą Katalonii.

Czytaj dalej…

– To musiało się tak skończyć. Nawet przed losowaniem dostawałem wiele wiadomości od przyjaciół, że ten rok będzie rokiem, kiedy ponownie wrócę na Camp Nou – zaczął opiekun Czerwonych Diabłów.

– Bardzo się cieszę z tego losowania. To świetny stadion, świetny zespół i z pewnością czeka nas wszystkich świetny dwumecz – dodał Ole Gunnar Solskjaer.

– Chcemy spotkań z największymi klubami. Z Barceloną dodatkowo mamy bardzo ciekawą historię. Pamiętamy finały z 2009 czy 2011 roku, ale także półfinał z 2008 roku, kiedy udało nam się wygrać i awansować dalej. Dlatego jako trener, ale też i kibic, czekam na ten mecz z niecierpliwością – podsumował norweski szkoleniowiec.

Czerwone Diabły będą gospodarzami pierwszego spotkania, które zostanie rozegrane 10 kwietnia. Mecz w Hiszpanii odbędzie się zaś sześć dni później.

Komentarze